• Obniżka

Maseczki jednorazowe ochronne różowe - 50szt Medyczne

15,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 15 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 15 punktów które, możesz zamienić na bon o wartości 0,30 zł.

19,99 zł
Zniżka 4,00 zł
Brutto

Maska ochronna medyczna typ IIR – Medyczne – różowe 50szt.

Maska trzywarstwowa jednorazowa, zgodna z normą EN 14683:2019+AC. Wyprodukowana z wykorzystaniem technologii zgrzewania ultradźwiękami. Składa się z trzech warstw ochronnych:

polipropylen typu SPUNBOND 20g/m²

warstwa filtrująca MELT-BLOWN

polipropylen typu SPUNBOND 15g/m² 

BFE > 98%

Taki skład surowcowy gwarantuje filtrację patogenów na poziomie co najmniej 97%, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że korzysta z bezpiecznego produktu.

Maska mocowana jest na wygodnych, wykonanych z miękkiej i sprężystej gumy zausznikach. Zamontowany w górnej krawędzi elastyczny drucik umożliwia lepsze dopasowanie maseczki do kształtu twarzy.

Produkt został przebadany w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy - Państwowym Instytucie Badawczym uzyskując wynik pozytywny pod kątem spełniania europejskiej normy EN 14683:2019+AC.

CE

1780

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć