Zadbaj o każdy szczegół

Jako stylistka wiesz, jak ważne jest nie tylko profesjonalne wykonanie zabiegu, ale również czynności przygotowawcze, które w duże mierze mają wpływ na uzyskany efekt. Od wiedzy, wyglądu gabinety, atmosfery i jakości sprzętu zależy czy klientka wróci, czy też nie. Oferowane na naszej stronie produkty stworzone zostały z myślą o profesjonalnych zabiegach oraz zapewnieniu ergonomicznych warunków pracy samej stylistce.

Profesjonalne przygotowanie rzęs

Jeżeli chcesz zwiększyć skuteczność wykonywanego zabiegu, zadbaj o każdy jego element. To jak skuteczna będzie stylizacja oraz czy wywoła uśmiech na twarzy klientki, w dużej mierze zależy od etapu przygotowującego rzęsy. Właśnie w tym zakresie pomoże Ci oferowany na naszej stronie primer. Ten wysokiej jakości produkt w szybki i prosty sposób oczyści oraz odtłuści naturalne rzęsy, przygotowując je tym samym do dalszych zabiegów.

Wybieraj sprawdzone produkty

Decydując się na zakup profesjonalnych preparatów, tylko zyskujesz. Zabieg wykonywany jest szybko a uzyskany efekt, potrafi zachwycić klientkę. Oferowany primer możesz nakładać przy pomocy na przykład welurowego, nasączonego aplikatora lub specjalnej mikro szczoteczki. Podczas aplikacji preparatu należy pamiętać, aby stosować go od nasady po końcówki. Oferowany produkt w pełni spełnia swoje podstawowe zadanie jakim jest zwiększenie przyczepności między rzęsą naturalną a sztuczną. Primer działa jak baza, która powoduje zdecydowanie lepsze i trwalsze łączenie się z klejem, a co za tym idzie, zapewnia dłuższą trwałość zabiegu.