Rzęsy

Jest 22 produktów.

Pokazano 1-22 z 22 pozycji

Profesjonalne produkty do przedłużania rzęs

Czy zmagałaś się w przeszłości z doborem rzęs łatwych w aplikacji, które przynoszą satysfakcję Twoim klientkom? Jeżeli tak to z pewnością musiało cię to kosztować wiele trudu i wysiłku. Zbyt skomplikowany proces składania zamówienia, niejasne i nie precyzyjne opisy produktów często są przyczyną straty dużej ilości czasu , które tak bardzo sobie cenimy jako stylistki. My wiemy czego potrzebujesz. Szukasz rzęs wysokiej jakości, elastycznych, takich które się nie sypią, ale lekko odklejają od taśmy i ładnie układają w wachlarze. Rzęsy w paletkach Forever Lashes zostały starannie zaprojektowane przez doświadczone stylistki, które stworzyły produkt spełniający ich wszystkie oczekiwania, pozwalający na uzyskanie pięknych efektów ich pracy. Są to idealne rzęsy do przedłużania i zagęszczania. Trwałe, delikatne o pięknym kolorze głębokiej czerni. W naszym sklepie internetowym znajdziesz duży wybór grubości, długości oraz podkręcenia rzęs. Rzęsy sprzedawane są w białych, eleganckich i wytrzymałych paletkach. Każda paletka zawiera 12 pasków syntetycznych sztucznych rzęs. Ponadto oferujemy szybki, prosty i przyjemny proces składania zamówienia w naszym sklepie online.

Sztuczne rzęsy to nasz sekret pięknego spojrzenia. Zazwyczaj trzeba sobie pomóc, aby uzyskać tak spektakularne efekty, jak u gwiazd filmowych. Jedyną metodą, która daje naturalny i estetyczny efekt jest aplikacja z wykorzystaniem sztucznych rzęs. Sztuczne rzęsy bardzo dobrze otwierają oko oraz podkreślają i pogłębiają spojrzenie. Proponujemy między innymi rzęsy Super Soft lub Premium Silk. Zapraszamy do naszego sklepu!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć