Zabieg na najwyższym poziomie

Konkurencja na rynku kosmetycznym powoduje, że stylistyki ogromną wagę przywiązują nie tylko do jakości sprzętu, ale również używanych na co dzień akcesoriów. Zapewniając klientkom jednorazowe preparaty, dają tym samym pewność sterylności, czyli po prostu bezpieczeństwa wykonywanego zabiegu. Oferowane na naszej stronie płatki pod oczy doskonale sprawdzą się podczas wykonywania licznych usług kosmetycznych oraz zdecydowanie podniosą komfort pracy stylistce a klientce czas spędzony w gabinecie.

Zadbaj o komfort dla klientki

Oferowane na naszej stronie żelowe płatki pod oczy doskonale oddzielają dolne rzęsy podczas zabiegu. Produkt ten jest niezwykle cienki oraz przyjemny dla skóry, dzięki czemu zapewni klientom niezwykły komfort podczas wykonywanej usługi. Płatki pełnią dodatkowo funkcję nawilżającą, dając niezwykle przyjemne uczucie. Klienci docenią ten produkt także za właściwości pielęgnacyjne.

Profesjonalny produkt ułatwiający pracę

Co wyróżnia oferowane na naszej stronie żelowe płatki pod oczy? Przede wszystkim jest to produkt, który doskonale dopasowuje się do kształtu oka. Wyposażone w bezpieczną, samoprzylepną warstwę zapewniają stylistce wyjątkowy komfort podczas wykonywania zabiegu. Perfekcyjne oddzielenie dolnych rzęs pozwala na łatwiejsze i jeszcze bardziej precyzyjne jego wykonanie. W zależności od potrzeb możesz wybrać opakowania pojedyncze lub ekonomiczne wielopaki.