Akcesoria

Jest 37 produktów.

Pokazano 1-27 z 37 pozycji

Akcesoria do przedłużania rzęs

Marzeniem każdej kobiety jest posiadanie pięknych, gęstych, długich i doskonale podkręconych rzęs. Niestety nie wszystkie panie otrzymały od matki natury taki wachlarz rzęs. Jednak nie muszą one rezygnować ze swoich marzeń. Salony kosmetyczne oferują zabiegi przedłużania oraz zagęszczania rzęs. Pozwala to uzyskać bardzo naturalny efekt. Nasze oczy będą wyglądały pięknie, a twarz będzie się wydawała młodsza. Możemy również zdecydować się na bardzo długie rzęsy, które dadzą naprawdę piorunujący efekt. Sprawdzą się z pewnością podczas dużych imprez i gal.

Jeżeli jesteś stylistką, to z pewnością aplikowanie sztucznych rzęs klientce ułatwiają Ci liczne akcesoria do przedłużania rzęs. Służą do przedłużania oraz zagęszczania rzęs. W naszym sklepie dostępny jest bardzo duży wybór akcesoriów do przedłużania rzęs. Znajdziesz u nas takie produkty jak: rzęsy, kleje, removery, primery , cleanery, płatki, pęsety oraz inne akcesoria. Wszystkie niezwykle przydatne i zgodne z najnowszymi trendami w stylistyce rzęs.

Każdy, kto wykonuje ten zawód, doskonale wie, że praca stylistki rzęs polega nie tylko na aplikowaniu sztucznych włosków. Musisz pasjonować się tym co robisz i interesować się nowinkami ze świata kosmetycznego. Nasze akcesoria do przedłużania rzęs z pewnością pomogą Ci nie tylko w codziennej pracy, ale również w rozwijaniu Twojego talentu. Oferujemy produkty bardzo wysokiej jakości, więc masz pewność, że Twoje klientki zawsze będą zadowolone z uzyskanego efektu. Gwarantujemy szybką dostawę, bo realizację zamówienia rozpoczynamy jeszcze tego samego dnia.