Zestaw 25szt pilników PÓŁKSIĘŻYC 100/180 SLIM

36,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 36 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 36 punktów które, możesz zamienić na bon o wartości 0,72 zł.

Brutto

Rabaty ilościowe

Ilość Cena Oszczędzasz
4 32,40 zł Do 14,40 zł
Ilość

Jednorazowe pilniki do paznokci Aba Group PÓŁKSIĘŻYC o gradacji 100/180 SLIM dedykowane do użytku profesjonalnego. Pilniki przeznaczone są do pracy z masą żelową i akrylową, zalecane do zabiegów wymagających efektywnego, a jednocześnie bezpiecznego opiłowywania, skracania paznokci, czy też do wstępnej obróbki paznokci.
Specyfikacja produktu:
Kształt : PÓŁKSIĘŻYC
Gradacja : 100/180
Grubość: SLIM
Wersja: bez opakowania
Dlaczego pilnik od Aba Group? Mamy kilka odpowiedzi.
Produkujemy z najwyższej klasy materiałów pochodzących wyłącznie z terenów UE.
Do produkcji używamy nietoksycznych, przebadanych dermatologicznie klejów.
Pilniki Aba Group nie wykazują właściwości drażniących ani uczulających. zostało to przebadane laboratoryjnie i potwierdzone sprawozdaniem dermatologicznym.
Pokrywamy nasze pilniki stearynianem, który zapobiega " zapychaniu się " pilnika podczas pracy.
Wszystkie wytwarzane przez nas produkty ścierne są oznaczone znakiem CE, znaczy to, że spełniają wszystkie wymagania dyrektyw unijnych jak również to, że zostały poddane stosownym procedurom oceny zgodności, zakończonym oceną pozytywną.
0788

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć