• Out-of-Stock

COMBINAL Mini Zestaw do liftingu rzęs

309,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 309 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 309 punktów które, możesz zamienić na bon o wartości 6,18 zł.

Brutto


Ilość
Out-of-Stock

 

 

Zestaw pozwala na wykonanie do 25 zabiegów!

Efekt jest długotrwały i utrzymuje się ok. 6-8 tygodni.

Produkty wyłącznie do użytku profesjonalnego.

 

Procedura zabiegu jest istotnym elementem, który jest dokładnie omawiany na szkoleniu z laminacji brwi i rzęs przez Instruktora marki COMBINAL. Każdy etap zabiegu jest niezwykle istotny począwszy od zastosowania produktów do demakijażu oczy Eye MAKEUP Remover, odtłuszczenia, wyrównania ph Priming Lotion, trafne dobranie form silikonowych (wałeczków) do budowy oka oraz rzęs (zobacz więcej). Do laminowania rzęs i brwi REKOMENDOWANA jest Keratyna KERALASH , która dodatkowo kondycjonuje i regeneruje brwi i rzęsy. Keratyna zawiera w składzie dwa rodzaje keratyn: nisko- oraz wysokocząsteczkową keratyną, biotynę (witamina H) argininę , sodium PCA oraz glicerynę. Perfekcyjna kombinacja tych składników zapewnia skuteczną regenerację rzęs i brwi oraz wzrost rzęs i brwi widoczny już po pierwszym zabiegu.

 

 Podczas zabiegu wykonana jest koloryzacja rzęs górnych i dolnych trwałymi farbkami kremowymi Combinal (zobacz więcej) Farby do brwi i rzęs dają piękny, trwały i głęboki kolor. Do koloryzacji po laminacji brwi i rzęs rekomendowane jest zastosowanie 3% oksydantu w żelu (zobacz więcej).

 

 Skład zestawu:

1 x klej 5 ml

1 x Primer 5 ml

1 x Lash Lift 5 ml

1 x Fix Lotion 5ml

Wałeczki silikonowe 3 x 2 szt. S / M / L

1 x pędzelek

1 x plastikowe naczynko do mieszania farby

1 x grzebyk do aplikacji rzęs na wałeczki

1867

Specyficzne kody