Klej do rzęs HS-16 - 3g

32,99 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 32 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 32 punktów które, możesz zamienić na bon o wartości 0,64 zł.

Brutto

                      

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

·        Przeznaczony dla zaawansowanych stylistek

·        Bardzo mocny

·        Elastyczny

·        Czas schnięcia: 0.5 sek.

·        Wiązanie: do 8 tygodni

·        Zastosowanie: wszystkie metody

·        Okres ważności: 3 miesiące od daty zakupu lub do utlenienia

·        Opary: wysokie - niepolecany dla oczu wrażliwych

·        Kolor: czarny

·        Wilgotność: 45-70%

·        Temperatura: 19-23 st C

Klej HS-16 jest jednym z najbardziej popularnych w świecie stylizacji rzęs. Przeznaczony dla zaawansowanych styliste Zalecenia:

Klej należy trzymać w temperaturze pokojowej, w zaciemnionym miejscu bądź w specjalnie do tego przeznaczonym woreczku ochronnym Magic Pack. Przed każdym użyciem dobrze wstrząsnąć. Bardzo ważne, by klej dobrze zakręcać po skończonej pracy aby uniknąć szybkiego utlenienia. Uwaga: Tylko do użytku profesjonalnego.  Nie stosować do przyklejania rzęs w paskach, ani kępek do makijażu.Każdy klej wysyłany jest w woreczku “Magic Pack”, który chroni przed wilgocią, działaniem szkodliwych promieni słonecznych, a także nagłymi zmianami temperatury, dzięki czemu przedłuża trwałość kleju.

0928

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć